Čím se řídíme při práci

Ve společnosti MK DOMY věříme, že dřevěné domy poskytují jednu z nejlepších alternativ v oblasti moderního bydlení. Spolu s celým týmem naší firmy se tak snažíme pracovat tak, abychom do nejmenšího detailu využili ty nejlepší vlastnosti dřevostaveb a poskytli tak svým klientům funkční, vysoce kvalitní bydlení. Máme rádi poctivou práci a neustále dbáme na to, aby od nás naši klienti dostávali ve všech ohledech důsledné služby. Využijte všech výhod moderních dřevostaveb i Vy a objednejte si pro jejich realizaci firmu, která jim opravdu rozumí!

Proč si vybrat dřevostavbu?

  1. Dřevostavby jsou ekologické: dřevostavby jsou obecně oproti konvenčním cihlovým domům velmi nenáročné na spotřebu energií a pokud jsou postavené kvalitně, skvěle izolují.
  2. Dřevostavby jsou finančně nenáročné: v naší nabídce můžete najít celou řadu typových projektů pro domy do 3 milionů i do 1,5 milionu, které Vám poskytnou plnohodnotné, kvalitní bydlení.
  3. Rychlá výstavba: v závislosti na několika faktorech Vám kompletní stavbu dokážeme dodat i za několik málo měsíců.
  4. Výstavba probíhá po celý rok: protože se dřevostavby stavějí na sucho, nezáleží při výstavbě na aktuálních podmínkách, takže můžete začít stavět takřka kdykoli. Suchá výstavba navíc znamená ušetření velkého množství stavebního odpadu.
  5. Dřevostavby jsou moderní: ačkoli si řada lidí pod pojmem dřevostavby představí klasickou roubenku, staví se dnes drtivá většina dřevostaveb tak, že je na první pohled vůbec nerozeznáte od klasické cihlové stavby. Jejich vzhled si budete moci přizpůsobit podle svých vlastních představ.

Dřevostavby mají dnes velmi podobné vlastnosti jako konvenční cihlové stavby: třeba srovnatelnou životnost, skvělé akustické vlastnosti a – možná překvapivě – také vysokou odolnost proti požárům. Předpokladem funkčnosti dřevostavby je ale samozřejmě špičková, důsledná realizace. Ve společnosti MK DOMY Vám s ní dokážeme pomoct – stačí se nám ozvat. Těšíme se na spolupráci s Vámi!