O společnosti MK DOMY

let zkušeností

Naše letité zkušenosti v yužíváme pro poskytování služeb v nejvyšších ekologických i kvalitativních standardech. V této oblasti se neustále vyvíjíme a nepřestáváme do své práce zahrnovat aktuální poznatky a trendy v oblasti dřevostaveb. Usilujeme o servis, díky kterému naši klienti dostanou bydlení přesně podle svých představ a dělá nám radost, kdykoli nám pod rukama vyroste zajímavý a originální prostor, ve kterém se jim bude dobře žít. Ke spokojeným zákazníkům naší společnosti se můžete kdykoli přidat i Vy – stačí se nám ozvat a dát nám vědět, jak byste si spolupráci s naší společností představovali.

Za poslední rok jsme toho stihli spoustu. Připsali jsme si na konto dalších několik desítek realizací domů. Měli jsme možnost pracovat na celé řadě komplexních a zajímavých zakázek podle typových i individuálních projektů po celém Pardubicku i daleko za jeho hranicemi.

domů v roce 2017

Typové domy

Typový projekt je vhodný pro všechny, kdo při výběru toho, jak by jejich budoucí stavba měla vypadat, nechtějí strávit příliš času, ale přitom požadují moderní, funkční a dobře promyšlené bydlení. Ačkoli je typový projekt předem propracovaný tak, aby všechny nároky zákazníků splňoval, a je v tomto ohledu dlouhodobě prověřený, máte i v jeho rámci spoustu prostoru pro individuální požadavky a úpravy. Může jít o drobnosti – třeba barvu omítek –, ale i o zásadnější změny, jako je způsob vytápění objektu. Typové projekty jsou velmi finančně nenáročné – za relativně drobnou částku tak od nás dostanete kompletní podklady pro následnou výstavbu.

V katalogu našich typových projektů najdete jednopatrové domy, dvoupatrové domy i celou řadu nízkonákladových staveb.

Individuální projekty vznikají takříkajíc od nuly a právě v jejich rámci tak máte největší prostor na realizaci všech svých představ. Záleží jen na Vás, jak bude Vaše dřevostavba vypadat – my Vám poradíme s technickým řešením a náš zkušený projektant pro Vás zhotoví všechny potřebné projekční práce v té nejvyšší kvalitě.

j

Individuální projekty

Všechny stavby od nás mají tyto vlastnosti

Finančně nenáročné

}

Rychlá výstavba po celý rok

Moderní

Ekologické